Про компанію

3D тур головний офіс

3D тур оптика "ИРИС"

Історія компанії 

Центр оптичної реабілітації Октар

В кінці 80-х років минулого століття в країні розгорнулася кампанія з розвитку медичних послуг в сфері корекції порушень гостроти зору. Так, відповідно до наказу міністерства охорони здоров'я в Полтаві в лютому 1988 року на базі госпрозрахункової поліклініки обласної клінічної лікарні ім. Н.В. Скліфосовського (вул.Комсомольська, 50) була відкрита лабораторія контактної корекції зору.

У перший рік своєї діяльності вона функціонувала в кабінеті окуліста, а з 1989 року - в окремому приміщенні по вул. Фрунзе, біля морфологічного корпусу Полтавського медичного стоматологічного інституту (сьогодні Українська медична стоматологічна академія).

Про компанію, фото-1

У той період в лабораторії контактної корекції зору підбиралися не тільки м'які контактні лінзи - виробництва Ізюмського оптико-механічного заводу Харківської області та Чеської народної республіки, але також виготовлялися жорсткі контактні лінзи на спеціальних прецизійних токарних верстатах Кіроваканского заводу (Вірменія).

З 1996 року на ринку України з'явилися м'які контактні лінзи фірми Bausch & Lomb (США), і тісну співпрацю з компанією триває по сьогоднішній день. Лікарі-офтальмологи лабораторії контактних лінз активно беруть участь в науково-практичних конференціях і семінарах, що проводяться фірмою, виступають з лекціями і презентаціями з обміну досвідом роботи в сфері контактної корекції зору.

У 1997 році лабораторія контактної корекції зору була переведена в будівлю поліклінічного відділення для потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС обласної клінічної лікарні, де продовжувала функціонувати протягом 15 років.

Про компанію, фото-2

З 2012 року наша структура функціонує як приватне медичне підприємство під назвою Центр оптичної реабілітації Октар в офісній будівлі по вул.Чорновола, 19-а. У лютому 2013 року лабораторія контактної корекції зору відзначила 25-річний ювілей своєї діяльності. За цей час понад 10 тисяч пацієнтів стали постійними клієнтами нашого медичного центру.

Сьогодні Центр оптичної реабілітації Октар допомагає дорослим і дітям відновити знижений зір за допомогою широкого спектра окуляр і сучасних м'яких контактних лінз, а також запобігти подальшому погіршенню зору, використовуючи сучасні методи медикаментозного та апаратного лікування.

Главная_1
Главная_1

З метою діагностики короткозорості, далекозорості, астигматизму, вікових змін зору застосовується сучасний комплекс медичного обладнання.

Головним напрямком діяльності ЦОР Октар є стратегії контролю за прогресом короткозорості за допомогою новітніх технологій застосування нічних ОК-лінз, перифокальних м'яких контактних лінз, очкової корекції, підбір 50 видів м'яких контактних лінз в широкому асортименті сучасних асферичних дизайнів з матеріалів з високою проникністю для кисню, збереженням функції зволоження ока, ультрафіолетовим захистом. Пропонуються сучасні засоби догляду та підвищення комфорту для контактних лінз.

Лікування і профілактика функціональних порушень зору проводиться з використанням сучасних апаратних методів, призначається комплекс лікувально-профілактичних заходів з використанням ефективних лікарських препаратів і біодобавок.

Главная_2Главная_3

В оптиці «IRIS», в підрозділі ЦОР Октар, додатково можна придбати рецептурні окуляри будь-якого виду складності з різними видами функціональних покриттів, а також сонцезахисні і фотохромні окуляри, кольорові контактні лінзи.

Главная_4Главная_5Главная_6